Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellesz fogszabályzó. Mennyi...

Kellesz fogszabályzó. Mennyi időt vesz igénybe az egész procerúda ha először elmegyek fogászatra betömetni a fogamat addig amig felkerül a fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Mi a menete a felrakásnak,hány percig tart?Hogy néz ki a mintavétél?Milyen időközönként kell húzni rajta és az hány percig tart?Minden étkezés után kell fogatmosni?Mennyibe kerül alulra és felülre?Köszi a válaszokat.

19/L


2019. nov. 19. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán az orvost kérdezd, ez túl sok kérdés, és nagyon specifikus!

Egy biztos fogat mosni minden étkezés után kell, hacsak egy fél csirkével a fogadon nem akarsz mosolyogni.

2019. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Kellesz fogszabályzó"... Mókás ez a nyírségi tájszólás, ez máshol mindenhol "kell fogszabályzó". :D

Én arról tudok nyilatkozni, ahogy nekem csinálták.

A felrakás kb. 1 óra volt. A mintavételkor egy ilyen gyurmaszerű izét nyomtak fel a szájpadlásomra és kb. 15 percig rajta is kellett hagyni. Eléggé hányingerem volt tőle, mert ugye a hátsó fogakig bele volt nyomva és nagyon hátraért az a műanyag, amiben volt. Amikor húztak rajta az csak pár perc, igaz, utána elég fájdalmas pár napig, de az a lényeg. Én iskolában nem mostam fogat, de otthon nem árt minden evés után megmosni. Árakról nem lehet így nyilatkozni, mindenhol más.

2019. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!