Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet kezdeni nagyon...

Mit lehet kezdeni nagyon gyulladt fogínnyel?

Figyelt kérdés

Fogszabályzós vagyok, és bal oldalt a hátsó 3-4 fogamnál nagyon bevan gyulladva az ínyem, kicsit lejjebb is van a duzzanat miatt, és le jött egy brekett is húzáskor. A fogorvosom azt mondta nem teszi vissza, mert nagyon vérzik, és legközelebb leveszi, ha nem lesz egészséges az inyem.

Igyekszem minnel kevesebb cukros dolgot enni, inni, és rendesen tisztitani. Most váltottam parodontax fogkrémre, és vettem ilyen cseppeket, de ezen kívül mit tehetnék?

Nagyon megijedtem, hogy leakarja szedni, mert nekem valamilyen szinten önbizalmat ad a fogszabalyzó, és borzalmas lenne ha leszedné.


2019. nov. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalmad nem a fogszabályzótól lesz, hanem a megmaradt ép fogaidtól. Vetesd le, kezeltesd, ápold rendszeresen és vegyél szájöblítőt.
2019. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok ostoba, útálom az ilyen embereket,akik ész nélkül minden vackot felrakatnak,piercing meg ilyenek. Minek eze a sok szar?
2019. nov. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gengigel gélt vegyél, azzal kenegesd az ínyed naponta 5-ször, nekem pár nap alatt mindig leviszi az ínygyulladást. Drága, de megéri.
2019. nov. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azért van fogszabályzóm, hogy jól nézzen ki, hanem mert szükségem van rá. És azért ad önbizalmat, mert ezáltal kevésbé látszik a fogaim össze torlódotsága. Hidd el, hogyha szépek lennének a fogaim, nem lenne fogszabályzóm. Valamint van egy 2-es és 3as cserém.
2019. nov. 23. 10:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Megértem kettes, hogy félreértettél, de akkor sem ostobázunk le csak úgy embereket!
2019. nov. 23. 10:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Hármas köszönöm szépen, de sajnos gimi mellett nem járok dolgozni, és nem tudom megvenni:(
2019. nov. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!