Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlás hatására lehetek...

Fogpótlás hatására lehetek beteg hetekkel később?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél évvel ezelőtt kaptam implantátumot fogpótlás céljából, majd egy jó hónapja az új fogam is meg lett. Először minden rendben volt, három hétre rá viszont vírus / bakteriális fertőzés jelei jöttek ki rajtam. Láz, köhögés, fáradékonyság, gyors kiszáradás.


A háziorvosom kezelt vírusos és bakteriális fertőzéssel is, a lázam nagyjából elmúlt, de a többi tünet még maradt, sőt, újabban a torkom is fáj, és nyirokcsomó megnagyobbodásom is van.


A dokim nem hallott semmit, mikor meghallgatta a tüdőmet, így eszembe jutott, hogy talán a fogam lehet a háttérben. Nem bírja a szervezetem az idegen testet? Fájni nem fáj, már meg is szoktam jó ideje, de ez a következő tippem.


Szerintetek lehetséges?



2019. nov. 26. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem attól van. Mostanában mindenféle nyavaja van jelen, simán elkaptál valami vírust vagy baktériumot.
2019. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi idő alatt már lenne vele gondod,ha a szervezeted nem bírná.Ez teljesen más.
2019. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!