Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fog implantátum mennyibe...

Egy fog implantátum mennyibe kerül egy maszek fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Nem tudom jol irtam-e az implantatumot bocsi :/

Van 3 rossz fogam amit ki kell huzni es a helyere tenni egy fogat. Allitolag hidat lehet tenni meg inplantatumot

Melyik jobb? Es ezek atlagban mennyibe kerulnek?



2019. nov. 27. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A híd nem igazán jobb megoldás, ha azt választod akkor tudnod kell, hogy az egészséges fogaidhoz is hozzányúlnak. Az implantátum kb 250-300K attól függ hol csináltatod.
2019. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól írja az előző. Az implantátum 200000-300000/db között van, és abba nincs benne a felépítvény. ( +30-40 / db) A híd az olcsóbb, da akkor az épp fogakat kell leköszörülni, és arra húzni a koronát. Ennek az ideje kb 15 év, utána kiesik, és az alatta lévő fogat is el kell távolítani.
2019. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hidat lehet tenni akkor egymás mellett van 3 hiány akkor 2implant kell.

"Allitolag hidat lehet tenni meg inplantatumot"Szóval ossze lehet kotni oket?Ha igen akkor az egyfázisú az olcsó.Mivel rossz fogad van,ott a gyulladás már ette a csontot.Húzás után meg fél év után tuti lefogy a csont.

Ezt nekem személyesen mondta asszisztensno,dokino is.

Csontpótló anyag fél egy grammonként 50E.+membrán ára amivel letakarják,hogy mint a cukor a nedvesség ne oldja ki+ a mutét díja.Estleg a kihúzott fog helyérol kikapart csonttal osszekeverik a csonpótlót.Jó esetben akkor 900ezer ha 3kéne.De van az azonnali egyfázisú egyrészes vidéken 100E db csonthiányosoknak jó.Nem kell mutét.Csak kifúrják becsavarják.Azonnal megy rá az ideiglenes fog.3-5nap múlva a hosszútávú.Balaton kornyéke Székesfehérvár,érd.Ha csak magában álló akkor szeretik a kétfázisút Bp.-en 280-300 szerencsével 250.Vidéken van 65E+35Efejrész+30E korona.(kozben +gyógyulási csavar+inyformázó csavar)Talán akkor ha nem kell csontp.140E.

Azonnali egyrészes Bp. 130ezer + 30ezer az olcsó fém kerámia korona,fém muanyag korona egy huszas.Tiszta kerámia az nem a cirkon! 50

Vidéken Pécsen 35-40 a cirkon korona Bp.50-60(de elit helyen Emax 100-200E)vatevor.

Vidéken 97-99-100-105E az azonnali.Keleti országrészben egy orvosnál láttam 79E ért.Persze erre +még a korona.

Nyugati hatarhoz kozel az olcsó is extradrága.

Pécsen van elfogadhatóbb áron.

Bp.belváros,budai I. II.ker szinte nyugati áron.

Viszonyitásul 2000dollár amerikában egy akciós implant 499dollár+400fejrész+1100 a korona!.Na akkor az 600ezer forint.Persze szó sem esett csontpótlásról...

Anyum nagybátyjának csináltak kinn kozel 4000 dollárért kedvezményre fizetett biztosítással per db!

Apum unokatesója hazajott 3x150dollárért húzták ki a fogát 3at csinalnak neki 140E ft implantott 250E csonpótlassal 600E vegosszegben egy fognál.1,8mill 3fog.

Egyetlen egy oszinte oldalt találtam ahol a doktor leírta 200-800E(a kétfázisú persze)esettol fuggoen per db.

Vannak magyar dokik aki drágábbak mint a kulfoldiek.

2019. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes erre sem ír senki.Kamuválaszoló nem érdekel.
2020. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!