Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy belső fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A teljes költségre lennék kiváncsi, akinek már volt ilyen. A kezdeti költségeket, foghúzásokat és minden egyebet beleszámolva.
2019. nov. 28. 15:27
 1/3 anonim válasza:
Szia! Felnőtt fogszabályozásra gondolsz? Amúgy én nem ajánlom neked a belső fogszabályzót, mivel szerintem azt sokkal nehezebb megszokni. A nyelveddel folyamatosan piszkálni fogod, ettől sérül a nyelved is. Inkább a külsőt ajánlom. Lehet az félig esztétikus. Előre fehér bracketet, hátul meg fémet raknak. Nekem most lesz fogszabályzóm. Sima fém. Fogívenként 130 ezer Ft. Az aktiválási díj 4-6 hetente 8000 Ft (összesen 8-10 alkalomra lesz szükség), a végén a fix helybentartó drót/készülék 25 ezer fogívenként. Fogászati röntgen 10 ezer. Így összesen 400 ezerből fogok kijönni, és ez nem a tb-s ár (30 éves vagyok). A félig esztétikus az 170 ezer fogívenként, a teljes zafír az 220 ezer fogívenként. De ilyenkor az állítási díj már több, 10 ezer/alkalom. Kecskeméti árak.
2019. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, felnőtt fogszabályzásról lenne szó. 24 éves vagyok.
2019. nov. 29. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 1,5 millió forint körül, viszont amit az első írt én is azt hallottam róla, hogy sokkal kellemetlenebb megszokni.


Szerintem egyáltalán nem vészes ma már a fogszabályzó, van ahol a fiataloknál már trend, 1-2 év után pedig olyan mosolyod lesz tőle, hogy mindenkinek nagyon imponál.


Szerintem hoszzútávon "kifizetődik".

2019. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!