Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy éve gyökértömött fog fájhat?

Egy éve gyökértömött fog fájhat?

Figyelt kérdés
Egy éve gyökértömték az eggyik rágófogam, CT alapján. Teljesen panaszmentes volt anno gyokerkezeles alatt, es gyokertomes utan is egeszen iden őszig.(raharapasra nem fáj) Rontgen szerint semmi elvaltozas nem latszik rajta!De ha megkopogtatja akkor enyhén jelez. Azzal ilyesztget a fogorvos, hogy kiszedi es ujra kell gyokertomni. Mellette lévők nem szuvasak megnézettem. Van valaki akinek 1 evvel kesobb jott elő panasza gyökértömött fogára? Elronthatták tavaly? Ti belemennetek, vagy belementetek hogy ujra gyökértömjék? Segitett ez valakinek már?

2019. nov. 30. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szarul csinálta, akkor igen. Nekem van egy gyökér kezelt fogam, amit nem elrontottak, de az egyik csatornában, nem tudták 100%an kiszedni a gyökeret. Ezt mondták is, hogy előfordulhat, hogy majd később fájhat. Ha így adódna, akkor majd újra kell csinálni. Pár év múlva be is gyulladt és mondták most már van új technika megtudják csinálni rendesen. Aha ... persze... egy vagyon ért. Mondtam a dokinak inkább írjon fel egy antibiotikumot, ami csak 1-2 ezer forint. Beszedtem elmúlt minden ok azóta is. Ha megint begyulladna megint antibiotikumot kérek.
2019. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!