Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mehetek a nem lakóhelyem...

Mehetek a nem lakóhelyem szerinti fogorvoshoz?

Figyelt kérdés

Pénteken kezdett el fájni a fogam, azóta egyre rosszabb. A lakóhelyemen (falu) van fogorvos, de csak hétfőn lesz nyitva. A közeli városban viszont lesz vasárnap délelőtt is ügyelet.

Előzmény:

Múltkor voltam szájsebészeten, de közben le járt a taj kártyám (nem tudtam róla) és nem húzták ki. Azóta már van érvényes taj kártyám, közben elmúlt a fájdalom, ezért nem mentem vissza, de már nagyon bánom, most is nagyon fáj. Nem is tudom mit vártam...

A lakóhelyemen nem húzták ki, akkor adtak egy beutalót és egy gyógyszert kellett szednem.

Ha holnap elmennék a nem lakóhelyem szerinti fogorvoshoz, ott fizetnem kellene? Ellátnának?



2019. nov. 30. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
igen
2019. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!