Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mandula műtét után orrcsepp használata?

Ma vasárnap van és szerdán fognak műteni mandulával kiveszik mindkettőt és egy picit megvagyok fázva de nem úgy mint ezelőtt voltam 1-1,5 hónappal, hogy bedagadt a mandulam igaz most is be van de ez ilyen mióta volt 2 tályogom is amit kezeltek ugyan abban a kórhában ahol a műtétem lesz.Szóval most "csak" fújom az orrom illetve nagyon picit köhögök de kezelem magam C vitaminnal folyamat illetve inhalálok ja és altatni fognak.

Előre is köszönöm tiszteletteljes válaszaitokat.

dec. 1. 09:12  Privát üzenet  

A válaszok
Kérdezd meg a műtőorvosodat az a biztos.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 3. 14:54 Privát üzenet
szamo77db nevű felhasználó válasza:

Igaza van az első válaszolónak. Nekem még a fogmosást is megtiltották, nehogy a hab lemenjen a torkomon és szétmarja a sebet. Ez 2 hétig tartott.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 3. 17:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális műtét után?
Bölcsesség fog műtét után, több mint 3 héttel?
Bölcsesség eltávolítás alternatívák?
Mi baja lehet az orromnak (bővebben lent)?!
Ajakfék felmetszése után feldagadhat az a rész?
Orrsövény ferdülésnél az egyetlen megoldás a műtét a probléma megoldására? Folyamatosan el van dugulva az orrom és csak az orrcsepp segít! Hogy zajlik egy orrsövény műtét?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!