Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nincs pénz fogorvosra,...

Ha nincs pénz fogorvosra, akkor most mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Ez egy kis falu. Innen minden fogorvos elmegy. Nincs jelenleg se fogorvos. De aki legutoljára itt volt az is kért pénzt állitólag. A közeli városban fizetösek vannak csak. Ilyenkor mit lehet tenni?

2019. dec. 3. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nincs. Minden falunak van körzeti fogorvosa. Lehet a legközelebbi nagyvárosban, de van.
2019. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

kell lennie körzetes fogorvosnak, igen, ha nem is pont ott rendel a faludban.

Nézz utána, önkormányzat tudja, ő állapodik meg vele.

2019. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nincs. Háziorvos is olyan hogy be mersz menni, már megölnek a tekintettükel hogy minek mész oda.
2019. dec. 3. 11:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha lenne tudnék róla. Akkor mondanák az emberek. Azok se tudnak hova menni. És biztos hogy van köztük aki reklamált már az önkormányzatnak, hisz ismerem öket.
2019. dec. 3. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra kell hagyatkozni, hogy "mondják az emberek". Ahogy írták, állami fogorvosnak lenni kell, csak járj utána. Hol laksz? Segítek megkeresni.
2019. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sebaj! ég katona is lehetsz.

[link]

2019. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen beszállok a játékba, nekem is megmondhatod a települést. Hamar kiderítjük, hova kell menned.
2019. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a neten az ÁNTSZ betegkoordinátor telefonszámát, és hívd fel. Ott megmondják (lakóhely szerint) hogy melyik szakrendelést hol tudod igénybe venni.
2019. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Én is gondolkoztam már ezen. Tavaly 300 ezer forintot hagytam a fogorvosnál. De még egyszer nem tehetném ezt meg. Nem tudom, ha adódna valami a fogaimmal, hová mehetnék, mert most már nem tudok fizetni!
2019. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

Elvileg átmehetsz a közelben lévő települések bármejik hivatlos fogorvosi praxisába.Az orvos eldöntheti, hogy fel vesz e a páciensei közé.A tb ugyanugy kifizeti neki az utánnad járó pénzt.Csak akkor minmdíg oda menny azután mert neki lesz kára ha nem oda jársz hanem másikhoz.

Nem fogja utánnad megkpni a kezelés téritést a kormánytól.Elvileg évente egyszer számolják el nekik.Akár telefonon érdeklődj át e venne téged.A papirjaid elvileg ilyenkor átkérik a régi orvosodtól.De mint írták jár a tbs fogorvosi ellátás.Általában a neten elérhető mejik utcának hova kell járni.Mejik orvosi rendelő a tb által fizetett.Ha nagyon nemsikerül sehogy keress egy rokont vagy ismerőst és a lakcímed írd át oda és akkor az ő hivatalos tb orvosához leszel jogosult tbs ellátásra.

2019. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!