Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normalis, hogy a fogdtabaly...

Az normalis, hogy a fogdtabalyozos doki azt mondta, hogy felragasztja a fogszabit es ra ket harom honapra huzza ki azt a ket fogat amelyiket szukseges? En ugy tudtam hogy ragasztas elott kell huzni.

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted ki ért többet ehhez, te vagy a doki??? Vagy gondolod, egy GYK-s válaszoló jobban otthon van a témában?
2019. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én meg úgy tudtam, az a normális, ha a fogszabályzós szakorvos nem egy laikus páciens ötleteire hagyatkozik a munkájához, hanem az egyetemen tanultakat és a saját tapasztalatait használja fel.
2019. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En meg ugy tudom,hogy a Gyakorikerdesek oldal azert van,hogyha van az embernek kerdese,akkor feltegye es ne a rosszindulatu degeneralt emberekkel foglalkozzon,akik azert "jarnak" fel az oldalra,hogy kotekedjenek....Viszontlatasra! :)
2019. dec. 10. 06:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Na és a rosszindulatú, degenerált kérdésekkel mit csináljunk? Mert egy szakorvosról a háta mögött azt feltételezni, hogy szándékosan ártani akar neked, abszolút rosszindulatot jelent. Még ha egy másik szakorvost kérdeztél volna meg, de nem! Te inkább hagyatkozol noname válaszokra.

"En ugy tudtam hogy ragasztas elott kell huzni." Ezt az egyetemen tanultad? Vagy már tapasztalatból mondod napi 30 páciens után?

2019. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!