Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire vészes a bölcsességfo...

Mennyire vészes a bölcsességfog műtét?

Figyelt kérdés
Csak alul vannak bölcsességfogaim, még nem bújtak ki, de röntgenen látszik, hogy ferdén nőnek, azt mondták ki kéne műteni. Még gyökerük sincsen, így mennyire lesz vészes? Volt ilyen valakinek? Kb mennyi ideig tart a műtét? Előre is köszi a válaszokat!

2019. dec. 17. 16:20
 1/4 anonim válasza:
nekem valamennyire kibújt, de nem eléggé, így ki kellett műteni. kis adag fájdalomcsillapítót kaptam, nem volt kibírhatatlan, de éreztem. utána viszont durván fájt még 1-2 napig
2019. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem a műtét a "vészes" hanem utána a lábadozás.
2019. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira változó, hogy senki válaszával nem leszel előrébb
2019. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Slowrider ***** válasza:

Nekem "szuper" volt... milliméteres darabokban jött ki a kis piszok, így több mint négy órát töltöttem a székben. Ennek ellenére örülök, hogy megcsináltattam, mert csak a gond volt vele.

Rosszabb volt, amikor utána kezdett kimenni az érzéstelenítő, de fájdalomcsillapítóval simán bírható volt, egy hét után meg minden normális, csak be kell tartani, hogy nem eszel tejes dolgokat.

2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!