Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítő toll?

Fogfehérítő toll?

Figyelt kérdés

Ti használtatok már? Hány éves kortól lehet? Eredmény? Hol vettétek?

(Olyan ecsetes kis cuccra gondolok)



2019. dec. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Kimarta a fogínyemet.. Majdnem kihullott a fogam! Ne próbáld inkább
2019. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hallottál már a hidrogén peroxid-ról mint fogfehérítőröl? Fogászaton ezzel fehérítik a fogat. Fogászaton max 6 %-ost használnak, és az EU-ban fogfehérítés 18 év alatt nem alkalmazható. A drogériákbanban kaphatóak gyengébbek sokkal azt hiszem most már csak max 0,1%-os lehet. De még ezzel is vigyázni kell, mert ha gyakran használod fogérzékenységet okoz, ínyre pedik ne kerüljön mert kimarhatja. Ez van a fogfehérítő tollban is. Én külföldön vettem egy drogériákban, itthon nem tudom hogy hol lehet kapni. Azt hiszem a fogkrémek közül a Colgate Max White-ban van még hidrogén peroxid, én inkább ezt venném mint egy interneten kapható bizonytalan eredetűt.

Könnyű összekeverni folteltávilító fogkrémmekkel, amikre nem is írják rá hogy fehérítő, csak azt hogy folteltávilító. A kávéfoltot az is leszedi, csak nem igazán fehérít.

Kipróbáltam a tollat, minimálisan nekem fehérített, de ez a kiinduló színtől függ. Ha nagyon elszíneződött a fogad látványosabb lesz az eredmény. Viszont gyakran nem szabad használni.

2019. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!