Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivetettem a bölcsességfogam...

Kivetettem a bölcsességfogam és azóta fáj a helye?

Figyelt kérdés

Nem tudott kinőni, az íny alatt volt, sokat kellett fúrni műtét közben az állkapcsom. Ez már több, mint fél éve volt, de még most is érzem a helyét illetve sokszor fáj is, nem kaparom a falat de azért néha eléggé belesajdul.

Voltam már az orvosnál, másiknál is, készült röntgen, ct, nem maradt benne semmi és nincsen begyulladva sem. Szépen felépült az íny.

Csak akkor nem tudom miért ilyen rossz még mindig, hogy nem tünetmentes?

Kicsit megbántam ezt az egészet, mert végülis akkor is fájt mikor bent volt meg sokszor most is még, műtét után pedig rettenetes volt, szóval nem nagyon tudom eldönteni megérte e :( :(

Valaki ment már át hasonlón?



2020. jan. 3. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy fizikai megerőltetés esetén fáj, ha sokat megyek, vásárlás, boltba, be ki, pakolás, leizzadás,utazás.

Ha csak itthon teszek veszek akkor nem.

Sportolni azóta nem mertem.

2020. jan. 3. 20:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sérült a fog által egy ideg és annak érzed a fájdalmát és nem a fog helyét. Ennek a gyógyulása általában teljesen kiszámíthatatlan, van akinek meg sem sérül, van akinek pár hó, másnak évek, van akinek meg sosem jön helyre.


Persze lehet köze sincs ehhez, ez csak egy tipp így a távlatból.


Nekem műtét utáb kb 2 hétig fájt úgy, hogy kellett fájdalomcsillapító. 3-4 hétig meg még éreztem a helyét ha pl ugráltam vagy valami. De nálam idegsérülés nem történt, jól műtött a doki, meg volt persze szerencse is.

2020. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!