Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám ezeket a legolcs...

Hogyan tudnám ezeket a legolcsóbban megúszni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 19 éves lány vagyok (esti iskolában végzem az érettségit) és a fogaim tönkre teszik az életemet.

Nincsen sok pénzünk de azon lennék hogy minél hamarabb össze szedjem a pénzt a fogaimra.

Először 12 fogamat kell betömetni ami rengeteg. Aztán jönne a fogszabályzó és utána inplantátum(?), de előtte ki kell húzni párat.

Ismételve magamat nem tehetjük meg azt hogy nagyon drágán megcsináltathassam őket, albérletbe lakom és nehezen tudnék elkezdeni gyűjteni rá. Ezért szeretnék segítséget kérni, hogy hol tudnám ezeket mind a legolcsóbban (persze normálisan) megcsinálni?

Győri lakos vagyok, de ha akár komáromban vagy tatán akár elvállalnának akkor pestig is felmennék csak végre legyen megcsinálva a fogam mert nagyon nem szeretem magamat vele, gyűlölöm a mosolyos és a kilétem is mert a fogaim ocsmányak..

Kérlek titeket segítsetek mert sokáig én ezt nem bírom.

Nagyon max 15k-t tudnék össze szedni havonta de ez is nagyon kevés.

Ahol voltam fogorvos ott egy tömés kerül 5k-ba..



2020. jan. 10. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztk-ban ingyen tömnek, húznak. korona kb 26e ft + gyógytömés. gyökérkezelés sztk-ban szintén ingyenes. fogszabályozás 18 éves kor után húzós, plusz a röntgenért is lehet fizetni kell, ha helyben nincs az orvosnál.
2020. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire központi kérdés a pénz, miért nem csináltatod meg legalább a töméseket és a húzásokat SZTK fogászaton? Ott is dolgoznak tök normális, hozzáértő fogorvosok.
2020. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oda kell menni, ahova a lakóhelyed szerint tartozol.
2020. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem 18 éves korodig csináltattad meg a fogszabályzást? AZ elég sokba fog kerülni, minimum 350.000, ha mind2 fogívet csinálják. Tömések és húzások ingyen megvannak az sztkban. Az implantátum pedig minimum 100.000 foganként. Vannak fogászatok ahol lehetőség van részletfizetésre. Az internet tele van fogászatokkal. Több helyen meg kell nézni az árazást
2020. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelőnek üzenem, hogy elmehetsz a p....be. én sem 18 eves korom előtt csinaltattam meg, hanem most, 34 évesen. Az oka egyszerű. Marhára leszarták a szüleim, hogy hogy néznek ki a fogaim. Leszarták. Ilyen egyszerű. Ezért nekem kellett eljutnom odaáig, hogy erre százezreket, összességében pedig legaláb 1,5 milliót költsek. Most sikerült.

Miért kéred számon szerencsétlent, nyilván vagy nem volt rá pénzük, vagy nem érdekelte a szüleit. Nem mindenki pink baba szobában nől ám fel!

2020. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy, hogy a kommentelőbek is segítsek, ne parázz mert lehet részletre már gyakorlatilag minden rendelőben! Írj privit!
2020. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!