Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell foglalkozni a bölcsességf...

Kell foglalkozni a bölcsességfoggal?

Figyelt kérdés

Most nő bal alul, volt ami már kinőtt felül igazából észre se vettem,mert volt mellé más panasz, a fogorvos meg csak említette hogy látja megvannak.


Most nő bal alul igazából nem fáj, csupán érzem, hogy valami történik a számban. Látom is egyébként egy részét. Ha nincs komolyabb fájdalom, akkor ne nagyon torodjek vele?


2020. jan. 12. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg fogorvossal, de ha nincs vele baj, maradhat. Ő viszont látja, ha nyomja a többit, ebben az esetben ki kell húzni.
2020. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gublug ***** válasza:

En sose nezettem meg fogorvossal, amikor nott. Mindig szeretettel gondoltam a fogaimra es ragaszkodom hozzajuk. Ha nott es fajt, akkor fajdalom csillapotot vettem be 2-3 napig.

Kicsi az allkapcsom, keves a hely, de mind megvan meg 30-on tul.

2020. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!