Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogeltávolítás után ez normális?

Fogeltávolítás után ez normális?

Figyelt kérdés

Szájsebésznél ki lett műtve egy hátsó fogam amiatt, hogy le volt belőle törve. Kb egy hónapja. Seb össze lett varrva, vigyáztam rá, varratszedésen minden rendben volt, stb. Maga a lyuk már nem is érzékeny, tudok enni rendesen. Viszont ugye még megvan a lyuk vagy hogy mondjam - a seb maga begyógyult, de a mélyedés ott van, két oldalán a csonttal, vagy hát ugye maga az íny/állkapocs vagy hogy fejezzem ki magam.


Na és itt a gondom, ez a csont vagy mi, az egyik oldalon olyan, mintha kiállna. Éles a széle, mintha csontszilánk lenne ott vagy nem tudom. Fogdarabka nem lehet, azt ugye látta volna az orvos, nála minden rendben volt (szerintem màr varratszedéskor is ott volt ez a rész, csak ugye nyílt sebet nyilván nem piszkáltam, hogy érezzem).

Létezik, hogy ahogy a fog ki lett húzva, az állkapocs csont ilyen hegyes/éles legyen mellette? Bölcsességfog nem lehet, azt évekkel ezelőtt kiszedték.


Menjek ezzel vissza dokihoz, vagy majd múlik?


2020. jan. 15. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam ilyen problémával a dokinál :D Lehet szilánk is, az magától is kijön ha kivárod,vagy az orvos kipiszkálja . Nekem több hónap után is megint előbukkant valami, azt egy kisebb műtéttel szedték le,vagy mit csináltak.Nem szilánk volt,hanem nem bomlott el ott a csont ahol kellett volna.
2020. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!