Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után hány...

Bölcsességfog műtét után hány nappal mentdtek dolgozni? Vagy egyáltalán otthon maradtatok gyógyulni? A műtét előtt voltak erős fájdalmaitok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bölcsesség, de egy hatos fog műtétje után, rezekálás, két napra szabit vettem ki, mert olyan buci fejem lett, hogy kénytelen voltam otthon jegelni.
2020. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem voltak előtte erős fájdalmaim, és sajnos utána is. Én a varratszedés után mentem dolgozni. Akkor már jól voltam, de mire visszaállt a teljes "rend", az nekem hónapok voltak. (de szerintem ez nem releváns, nálam eddig mindenki jobban megúszta)

Kitartás!!

2020. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Másnap. Semmi bajom nem volt sem előtte sem utána

(szájzáron és kis dagadáson kívül)

2020. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyen az eljárás nehézsége. nekem pl teljesen a csontban volt benne és teljesen vizszintesen feküdt. itt vésni kellett, sokat.

nem mindegy, mert volt egy olyanom is, amikor csak az ínyt vágta meg, és simán ki tudta venni egyben, az is ferde fog volt, de mégsem olyan mélyen, azután semmi bajom nem volt.


az erős fájdalmas válaszoló voltam

2020. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Egy műtét előtt állok, bár nem gondolnám, hogy teljesen indokolt. Igaz, másfél hétig erős fájdalmaim voltak, röntgenfelvételen látszik, hogy bújna, ha tudna. Viszont egyte szebb, már nem olyan bedagadt, mknt volt. Már csak időközönként, hullámban jön a fájdalom.( ja és az evés elég nehézkes)

Izgulok! 🙄

2020. jan. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!