Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan, hogy kb.3 év utan...

Van olyan, hogy kb.3 év utan elhasznalodik a proti?

Figyelt kérdés

Ha dorzsol, akkor mit lehet csinalni? Van idopontom az uj fogorvoshoz, de csak a belepo tobb ezer.A tobbibe bele se merek gondolni. 4db ragofog potlas, mert en marha engedtem anno kihuzni azt amire lebetett volna pl.hid. Utana keszult a proti.Elvoltam vele, inkabb a masik oldalt hasznaltam. Mire eszbe kaptam az iny elvekonyodott, igy vegleges megoldas, beultetes, szoba se johet. Egy ideje viszont egyre inkabb nem ereztem komfortosnak, es tobbszor fajt a nyelvem oldala. Volt 2 het szunet. Enyhult de nem igazi. Ma ujra elkezdtem hasznalni es nem birom, fáj a nyelvem széle. Mar mindenre gondolok pedig se cigi semmi. Maximalis higienia.

Szoval. Sztem megis a proti kezdte ki a nyelvem. Vajon, mit lehet..felujitani vagy kuka es ujat csinaltatni, vagy szegyenszemre fogatlan leszek?

Kerem, aki segitoen tud hozzaszolni, csak az irjon


2020. jan. 21. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos csak egy hozzáértő fogorvos tud segíteni. Nem használódott el, lehet, hogy sosem volt az igazi. Lehet, szélesebb, mint az eredeti fogad volt és ezért nem tudod megszokni.
2020. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!