Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt szájpadlásívje...

Akinek volt szájpadlásívje hogy bírta? Mennyi idö volt még megszokta? Mennyi ideig volt fent? Evésnél mennyi idő volt a megszokás? Csóknál zavaró tényező? Párkapcsolatban valakit zavart? Há3veseTapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóm is van.Ma rakták fel a szájpadlásívet.Szépen szólva is borzasztó.Hány évesen voltatok amikor felkerült?Nemetek?17/L

2020. jan. 21. 21:06
 1/2 anonim válasza:

Nekem több int 1 éve van, az elején nagyon rossz volt, de megszoktam, és csóknál se zavar.

Viszont a saláta és stb sajnos beleragadnak, azzal vigyázni kell :)

2020. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.


Nekem kb egy évig volt fent. Az elején enyhén szólva pösze voltam, de ez egy hét után elmúlt. Könnyen megszoktam, egyáltalán nem zavart, kivéve evésnél, mert akkor minden kaja beleragadt :D. Ne parázz, túlélhető, nekem is sikerült neked is fog, hajrá! 15/F

2020. febr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!