Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Láthatatlan fogszabályzásnak...

Láthatatlan fogszabályzásnak így lenne értelme?

Figyelt kérdés

Legalább 2évig volt rendes ragasztott fogszabályzóm, utána kaptam levehetőt (ékszakait).

Ez úgy lassan 4éve..

Mindig elmentem az adott időpontokban, de egyszer elfelejtettem és utána meg már halogattam a vissza menést, és így saknos nem lett belőle semmi:( Lassan 2éve nem voltam a rendelőben.

Azóta is minden este felteszem, azzal nincs gond.

De viszont nőtt egy fogam, ami nem a fogsorom közé nőtt, hanem kicsit feljebb, úgy 1cm-vel és nagyon rossz, mert a levehető fogszabályzó este mindig vissza nyomja azt és nappal meg kibújik. Kicsit kezdem már unni, és baromira fáj...

Emiatt elmozdulnak a többi fogaim is.


Az lenne a kérdés, hogy lenne értelme epmenni és csináltatni sínes láthatatlant?

Az valamivel egyszerűbbnek tűnik😔 Vagy ha valakinek van jobb ötlete, az is segítség lenne:)


A segítségeteket előre is nagyon köszönöm.



2020. jan. 21. 21:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!