Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bolcsessegfog huzas mennyire...

Bolcsessegfog huzas mennyire maceras?

Figyelt kérdés
Lett egy holyag a bolcsessegfogam mellett, meg se tudom mosni, mert ha hozzaer a fogkefe mar sirni tudnek a fajdalomtol. Alapjaraton nem faj, csak ha barmi hozzaer. De ha igy probalnak meg nekem kihuzni a fogam ossze is szarnam magam, egyszer huztak mar gyulladt fogam akkor az erzestelenito nem hatott semmit, az is nagyon fajt, de most ez meg be is van dagadva vagy tajog van ott vagy en nem tudom. Lehet ilyenkor kerni, hogy elobb adjanak antibiotikumot ra? Sztks fogorvosrol van szo.
2020. jan. 30. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem macerás. Az orvos már 1000 ilyet látott, neked meg csak ülni kell a székben.


Hogy fájni fog-e? Igen.


Lehet, hogy nem itt a GYK fogorvosi területen távolbalátás terén képzett közönségéhez kellene fordulnod hanem elmenni a fogorvoshoz és megkérdezni, hogy mik a lehetőségek.

2020. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!