Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol van ez a fogaimmal?

Mitol van ez a fogaimmal?

Figyelt kérdés
Szoval, 4 nappal ezelott az also fogsorombol a jobb nagymetszofogamban elkezdtem ilyen kisugarzo erzest erezni, nem fajt csak ilyen fura volt es nagyon kellemetlen, ez ejjel volt, masnap reggel semmi bajom nem volt a fogaimmal, aztan estefele megint elojott ez az erzes csak most a felso fogsoromban a szemfogamban, aztan egyre tobb fogamban ereztem mintha ugralna Ez az erzes es egyre rosszabb mar ilyen idegtepo picit mintha luktetne is, nehany napja picit megfaztam es huzatot kapott a fulem, arra gondoltam hogy rament a fogamra a huzat es attol van ez, szedtem gyulladascsokkentot es ha ejjel elojott ez az idegtepo erzes akkor fajdalomcsillapitot, soha eletemben nem volt semmi problema a fogaimmal kiveve mikor a bolcsessegfoga im nottek, holnap megyek fogorvoshoz ezzel, volt mar valakinek ilyen vagy hasonlo? Ha igen mi lett a vege?

2020. febr. 3. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkàbb arcidegzsába lesz. A húzat is okozhatta. Nem a fogaidtól van szerintem. Olvass utána az arcidegzsábának. Leírtad a tüneteket.
2020. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utana neztem koszonom, nem nekem konkretan a fogaimmal van a problema, az arcom nem erinti a fajdalom
2020. febr. 3. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!