Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma fogják fúrni alul a legháts...

Ma fogják fúrni alul a leghátsó fogamat. Mennyire fog fájni az oda adott injekció?

Figyelt kérdés

Igazából újra kellesz tömni, mivel a tömés alatt szuvasodás van.

Panoráma röntgenen vette észre az orvos.



2020. febr. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevésbé mintha előre adná. De gondolom azt sem tudod milyen.
2020. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, van aki jobban bírja, van aki ennyire sem, ezt így nehéz megmondani. Ha jó az orvosod akkor előtte befújja lidokainnal ami egy helyi érzéstelenítő, nem 100% os de a szúrást épen csak megfogod vele érezni de lehet annyira sem. Egyébként a legkellemetlenebb az ha valakinek a szájpadlásába adják az érzéstelenítőt. nekem a hátsó felső fogamat kellett húzni az ínybe is kaptam de a szájpadlásba is hogy minél nagyobb felület legyen érzéstelenítve. Arra hiába kaptam lidokaint nem is fájt hanem kellemetlen volt inkább. Én szerintem ennél rosszabb nincs. Volt rá példa hogy simán kaptam az ínyembe injekciót kis csípést éreztem és ennyi.
2020. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Minhta halszálkára harapnál ai az ínyedbe áll. Kb ennyi.

Olyan béna fogorvoshoz vissza se mennék akinél egy tömés alá tud szuvasodni, mert az nem tud tömni, és fúrni se.

Ha meg érzel valamit közben akkor még érzésteleníteni se tud!

Persze a pénzt azt adjad!


Sanoral, vagy MDC clinic, Székely Zsuzsa újpest ez a kettő a legjobb, a többi hely ezeken kívül mind kutya Budapesten!

Kamarából is kizáratnám a többieket.

2020. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!