Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan éljem túl a szájsebésze...

Hogyan éljem túl a szájsebészetet?

Figyelt kérdés
Két hét múlva kell mennem szájsebészetre, mert van egy kis genny az ínyemben, amit a fogorvosom nem tudott rendesen kitisztítani. Gyökérrezekció lesz ha minden igaz.

2020. febr. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak adnak érzéstelenítést.
2020. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, lehet nem fogsz annyit se érezni mint egy hagyományos tömésnél. Ez jutott, meg kell csinálni mielőtt gócot képez. Gondolj arra, hogy sokaknak sokkal kellemetlenebb beavatkozásokat is ki kell bírniuk..
2020. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na majd írd meg mi volt!

Nekem is csináltak már rezekciót is, cisztaműtéteket húzásokkal, ha mégegyszer kellene csakis altatásban vállalnám, olyan iszonyatosan fájt

(a műtét után mondta a szájsebész, hogy hát igen, ahol van a gyulladás ott bizony nem hat az érzéstelenítő - pedig max adagot kaptam)

2020. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, hogy idetévedtem ehhez a kérdéshez! Én már nagyon régóta húzom-halasztom a fogászatot!


Miért? Időközben megszűnt a kegyetlen fájdalom, sőt, nem "érzem" már egyáltalán! (Valószínűleg elhalhatott teljesen a fogam, olyan régen beteg volt...)

2020. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem a bal alsó bölcsességfogam összenőtt az állkapcsommal. Ki kellett fűrészelni. Dupla adag Lidocaint kaptam, nem éreztem a műtétből semmit. És a műtét utáni napokban sem volt különösebb panaszom. Remélem, te is szépen utána leszel.
2020. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!