Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek elmenjek az...

Szerintetek elmenjek az alábbi fogköz-tisztítási problémámmal a fogorvoshoz (ld. Alább)?

Figyelt kérdés
Van két fogam között egy olyan rés, ahová mindig bele szokott menni az ételmaradék, és fogmosás előtt mindig ki szoktam piszkálni fogpiszkálóval... Egy ideje viszont olyan (kb. egész bors nagyságú és formájú) ételmaradék került bele, amit sehogyan sem tudok kiszedni... Próbáltam már fogselyemmel, fogköz-tisztító kefével is, mindhiába... Az az érdekes az egészben, hogy én nem is érzem egyáltalán, hogy ott van, nem is fáj, nem is érzek semmit, de ha fogpiszkálóval megpiszkálom, akkor érzek egy afféle "kattanást", hogy lehet ott valami... Mit tegyek? Szerintetek elmenjek ezzel az orvoshoz (annak ellenére is, hogy nemrég voltam és mindent rendben talált), vagy ha nem okoz panaszt/tüneteket hagyjam a fenébe? Azt azért nem akarom, hogy emiatt elromoljanak a fogaim... :-S

2020. febr. 5. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2020. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kattanás lehet fogkő, vagy akár egy kis lyuk is, ajánlatos fogorvosnak megnéznie.
2020. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
OK, (elvileg) holnap megyek, köszönöm a(z eddigi) válaszokat!
2020. febr. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!