Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fél millió forintból rendbe...

Fél millió forintból rendbe lehet tetetni manapság a fogakat?

Figyelt kérdés

Elég rosszak a fogaim. Elől letört 2 db fogam, ezek pótlásra szorulnak. Hogy egységes és ugyanolyan legyen, a két szemfogamtól jobbra és balra lévő 5-6 fogat is lecsiszoltatnám és koronát kérnék rá. Így később ezekkel se lenne gond esetlegesen. Összesen 10-12 pótlás lenne. Szerintetek megoldható fél millióból?


Igen, fogorvoshoz is elmegyek pontos árért. Csak most jött az ihlet hajnal 3-kor és hétvégén se tudok ez ügyben intézkedni. Hátha van itt valaki, aki pótoltatott már hasonló mennyiségű fogat.


Köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 8. 03:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Híddal igen. Ha 10-12 fogat implantátummal szeretnél akkor az inkább másfél millió.


Egy normális pótlás 100 ezer. Tehát nálad kettőt kell az 200 ezer már


Marad 10 fog amire korona kell. Igaz? Nem biztos, hogy mindegyikre kell. Lehet hogy tömés is elég. Viszont ha koronákat rakatsz rá akkor gyökérkezelés mind. 1 gyökérkezelés olyan 20-25 ezer. Maga a korona nem draga, es ha hidazassal van megoldva akkor olcsóbb is.


Szerintem 500 ezerből ezek alapján kitudsz jönni.


De mondom: valszeg több fogat elég tömni. Ha a fog fele hiányzik akkor érdemes elgondolkodni a koronán , egyébként meg töméssel felépíthető a fog.

2020. febr. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De persze attól függ hová mész. Változok az árak. Külföld? Pest? Videk? Magán? Sztk? Lehet valahol 300 ezer 1 implantátum, valahol meg lehet csak 60.
2020. febr. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tömött fogakat. Hibátlan mosolyt szeretnék, ezért hajlandó vagyok többet is fizetni, de első körben 500-ból próbálnám meg. És igen, ezt a hidas megoldást néztem én is. Az én elképzelésem az volt, hogy hidat teszünk végig. Ha egy híd 3 fogat "lefed", akkor 4 hídra lenne szükség. Vagy ha lehet hosszabb hidat, akkor úgy. Persze ez csak az én elképzelésem nulla hozzáértéssel. Majd a fogorvos megmondja, mit/hogy lenne érdemes. Végeredmény nálam a tömésmentes fogak lennének.


Pest megye vagy vidék érdekelne olyan Budapest + 150 km körzetben max, és igen, magánhoz szeretnék. Első körben elmegyek 2-3 magánhoz itt a környéken, hogy ki mit ajánl mennyiért. Lehet szóba sem állnak velem ennyiér.

2020. febr. 8. 03:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én most csináltattam meg ezzel tényleg nem lesz gondom ez 3,7 millió volt. Ha csak sima koronát csináltatsz az nem lesz sem makulátlan sem hosszútávú mert a gyökerek elrothadnak a fogínysorvadás beindul aztán szevasz. Én ezeket megelőzve kiszedettem az összeset és álkapocs implátumokat rakattam be. Szerintem megéri kicsit spórolni és megelőzni egy csomó problémát.
2020. febr. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is számít, hogy milyen a harapásod. Mert nem minden esetben lehet implantátum azonnal.
2020. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Közel 4 millát "kicsit spórolni"... Sok lesz szerintem a fogatlan ember, köztük én is.
2020. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2020. febr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen anyagból akarsz

Nekem 9 cirkon 522ezer volt tavaly pl

2020. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 Elkezdte felépíteni a doki de elfogyott a pénzem.Erre összejött a százezer.Ja engem kiröhögtek majdnem.Menjen sztkba.Ott meg mindent húznak csak.Sajnáljuk de már nem vállajuk.

öt csillag

Bp van 30E fémkerámia X 10-12.nem azzal lesz a baj tartófoganként számolja a kedves kérdező a min. 15E froncsós csapokat ja meg foganként a minimum 23-28E gyökérkezelést.


Köszönöm a választ!Nagyon megnyugodtam!

2020. febr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!