Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez fogérzékenység vagy mitől...

Ez fogérzékenység vagy mitől van ez a rossz hasitó érzés mint mikor hideget iszik az ember?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött de akkor csak néha éreztem, mint mikor valaki hideget iszik és belehasít a fogaiba. Ma egész nap már folyamatosan ezt érzem. Nem egy fogam fáj hanem több fogamba hasít a fájdalom. Ha iszok meg nagyon durván fáj. Vettem be cataflamot egy órája de nem múlt el teljesen. Harapásemelő sínt használok éjszakára mert állkapcsommal van gond, lehet az miatt van?

2020. febr. 14. 10:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Aksolin antibiotikumot szedek torokgyulladásra de már szedtem régebben egyszer és akkor semmi bajom se volt, még rá van írva, hogy fogászati fertőzésekre is jó
2020. febr. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!