Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásról:Mi lesz és...

Fogszabályzásról:Mi lesz és hogyan? (bővebbért KATT! )

Figyelt kérdés

Salgótarjánban, az SZTK-ban fogom csináltatni, már nem elég az éjszakai, így rögzített kell!:( Kedvezményesen körülbelül mennyibe kerülhet? Az extrák nagyon drágák?Nagyon fog fájni?...

Köszönöm a válaszokat előre is!


2010. júl. 23. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
árat nem tudok, de olyan 100-200E körül saccolom, ha nem térít mindent a TB. Nagyon fog fájni a hordása. Ha húzni kell, az alkalmas érzéstelenítéssel nem annyira rossz.
2010. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát az enyém 2 és fél éve volt 40e körül.Most szerintem 70e körül lehet legolcsóbban, szóval 100.000 körülire számíts, mert lehet hogy kér az orvos kezelési költséget
2010. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem 5 évig volt, maszek csinálta, szóval sztk-s árat sajnos nem tudok mondani.

de egyáltalán nem fáj annyira... kellemetlen persze, meg amikor felrakják akkor elég nehéz enni vele (pl. szendvicsbe nem fogsz tudni beleharapni) meg amikor állítanak majd rajta, akkor lesz ez, de azért ne azt gondold, hogy egész álló nap fájni fog, csak rá kell jönni, hogy hogy egyszerűbb enni:D az elején tuti csak puhább dolgokat fogsz tudni megrágni.

de hidd el, megéri. minden szenvedést megér :)

2010. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem most kezdték el már mindkettő fenn van 30000ft-ot kellet fizetni akét rögzített szabályzóárt összesen.

A folyamat mikor felragasztják nem fáj, de utána igen. Valóban nem fogsz tudni rendesen enni egy darabig, harapni se. Ha fogat kell húzni és SZTK-ban csinálják azt is, azért sem kell fizetni, elérzéstelenítenek szóval az nem fáj, sőt utána ahelye sem fog maxiumum aszuri helye, dez asem vészes. Viszont vigyázni kell rá mert esetleg begyulladhat.

Ami nagyon fontos, hogy minden nap minimum háromszor( a három nagy étkezés után) moss fogat nagyon alaposan mindne kis zugra odafigyelve. A szabályzó még annyi kellemetlenséget okozhat, hogy az elején a kiálló részek felsérthetik aszádat de ez is egy idő elteltével begyógyul. Nagyjából ezek afőbb dolgok amiket tudni kell. Persze ez is emberenként változhat, de nagyjából így zajlik.

2010. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért 30ezer csak, mert 80%-ot az állam fizet ha még nem múltál el 18.

2010. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még csak 15 vagyok, hát akkor elég nagy eltérés van, ... 100.000 vagy 30.000... nem mindegy ...Nekem csak a felsőre kell majd, de nagyon félek tőle! ... És olyan fogat, amelyik még tejfog, de nem lóg, kihúzhatják? :S Nagyon félek, csak az én fogdokim húzza jól a fogamat :( Nála semmit sem érzek, remélem azért nem lesz olyan vészes!
2010. júl. 24. 14:52
 7/7 anonim válasza:
A tejet előbb-utóbb ki fogja húzatni az orvos.
2010. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!