Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon mi okozhatja a szájszago...

Ferenc7385859 kérdése:

Vajon mi okozhatja a szájszagomat? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok/Üdv!


Az ügyben írok ide, hogy kaptam már párszor nagyon néha kapok olyat, hogy büdös a szám... pl van rágó a számba közbe eszem a nyalókát hülyeségből ráfújok haveromra azt mondja büdös a szád, de most ezt vagy heccből mondja vagy igaz, mert neki meg mindennel lehet érezni szóval nem tudom.

Akkor is kaptam már ilyet mikor 4 rágó van a számba, mentolos csak mas íz. Én ezt nem értem. Napi 2 liter folyadék megvan, nyelvemet tisztítom reggel este és fogaimat, szájvizelek 2-3 naponta, már lassan a csokiról is leszokok, viszont van egy haverom aki azt mondta, hogy még egyszer sem érezte pedig sok időt töltünk együtt, voltam orvosnál nem ezzel a problémával aztmondták krónikus mandulagyulladásom van, kb fél évre rá elmentem máshova ott azt mondták hogy ez nem krónikus mandulagyulladás, mert nem tudtak semmilyen gennyt kinyomni a manduláimból, (mandulakövet) viszont a mandulám felszíne egyenetlen lyukacsos, nos mi a gondolatotok? Mit lehetne tenni, tanácsot tudnátok adni? Mert van egy barátnőm és nem akarok ,,büdös,, szájjal hozzá beszélni mert ki tudja mennyire zavarná és ráadásul lehet igénytelennek tartana, nektek van ezzel tapasztalatotok? Kapcsolok pár képet a manduláimról: [link]

[link]

Minden választ előre köszönöm!


2020. febr. 16. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a nyelvemről mikor sikálom a lepedéket, szúrós szag érezhető
2020. febr. 16. 10:19
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kellemetlen szájszagot gyakran az okozza,hogy gyomorszájnál lévő záróizom nem záródik rendesen. Nem szoktál refluxos tüneteket észlelni ("gyomorégés", köhécselés, torokkaparás) ?
2020. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Každý Google szajszag kivizsgalas
2020. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!