Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a kihúzott bölcsessé...

Miért fáj a kihúzott bölcsességfogam után?

Figyelt kérdés
Még múlthét pénteken kihúzták a bal alsó bölcsességfogamat, de a mellette lévő fogsoraim alatt fáj ha elkezdek keményebbeket rágni, a jobb oldalon akkor is. Mitől lehet? Ez mindenkinél így volt?
2020. febr. 19. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs varrat odavarrva azokhoz a fogaidhoz ahol fáj? Nekem múlt héten volt sinus műtétem, fájt kb. 3 fogam (a seb melletti lévők) rájöttem, hogy azért, mert felettük is volt varrat.
2020. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki volt bújva a fog vagy vágni kellett?

Azért ott egy jelentős lyuk lett ami nem egy hét alatt fog helyrejönni.

A többi fogad mellett most egy üres hely lett amik ha keményebbet rágsz bizony helyezkednek.

Nekem is így volt. Igyekezz puhább ételeket fogyasztani.

2020. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első! De igen ott van mellette a jó fognál a varrat jól látod, ott lett a vége befejzve. Utolsónak pedig ez igaz mondjuk ezen is gondolkodtam hogy az mindig egy zárt rész volt és azóta bármit estek vagy iszok víz érinti érzékeny az a terület. Kb ahhoz tudnám hasonlítani a fájást amikor hirtelen pl egy jégkrémbe harap az ember.. Brrrrr nem kellemes.. 🥶😀 Aztán estére mire elpihennék akkor jön elő a fájdalom. 😒 Ezt a fogamat húzták:

[link]

Szerintem elég nagy gyökere van(volt). 😁

2020. febr. 20. 11:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és ki volt bújva, ezért nem kellett vágni! De a doki azért szenvedett vele 5 percet meg így is volt egy két beletört darab a sebben amit ki kellett ott öblögetnem, kész horror volt amúgy.
2020. febr. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!