Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miert nem puha az ajkam?

Miert nem puha az ajkam?

Figyelt kérdés
Kiskorom ota folyamatosan cserepes felnott koromra megtanultam nem tepkedni es folyamatosan balzsamozom, ejszakankent felkenem nappal is bekenegetem, de allandoan kiszarad ha nincs bekenve. Mi ennek az oka? Ne mondjatok hogy ez normalis mert mindenkinek korulottem puha az ajka ha hozzaer nekem meg szaraz

#Ajakapolas
2020. febr. 19. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem ilyen tipus vagy, van akinek a bore borzalmasan szaraz, kinek ez, kinek az. Esetleg probalj meg hamlasztani, de inkabb a kemiai hamlasztast ajanlom nem a fizikait, az talan segithet kordaban tartani a szarazsagot.
2020. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elegendő folyadékot veszel magadhoz?
2020. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem lehetséges esetleg, hogy pl túl sok alkoholt iszol, vagy túl sokat szájöblítőzöl, és akkor attól szárítódik ki?

Vagy pl mindig miután ittál, ha maradt még a szádon ital, töröld le. Vagy pl fürdés, fogmosás után töröld meg rendesen a szádat. Ja és mégegy, hogy pl valaki egyszer mondott valami ilyet, hogy a papír is szárít, tehát vigyázz, hogy ne dörzsöld ki a szalvétával se.

És igen, vigyél be elegendő folyadékot, de lehet, hogy alkatra is olyan vagy genetikailag;

másik meg, nemtom, viszel-e be elegendő vitamint a szervezetedbe, lehet , hogy az is kéne.

2020. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!