Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ez a fájdalom gyökérk...

Normális ez a fájdalom gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
3 napja voltam gyökérkezelésen, kaptam ideiglenes tömést amiből egy apró darab kiesett, de nem nyílt meg a kezelt fog. Harapásra érzékeny, arra is ha az alsó fogsorom megérinti de ezen kívül nincs vele probléma. Egy hét múlva megyek gyökértömésre, szerintetek felkeressem az orvost vagy ez a normális gyógyulási folyamat? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 20. 07:19
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze fájhat, nekem nemrég 4 napig a fél arcom merev volt, gyógyszer nélkül nem is bírtam volna. Én nem vártam, megnézettem, tisztogatta megint, újra betömte és aznaptól semmi gyógyszert nem kellett bevennem, másnapra a merevség is enyhült, jót tett neki a kitisztítás.
2020. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van most, csak nekem ez a masodik nap. Mi lett vegül? Elmult a fajdalom, vagy vissza kellett menned? Köszi elöre is!
2020. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!