Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Inkább csálé fogak, vagy...

Inkább csálé fogak, vagy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Melyik a rosszabb?Lányoknál értem. Fiúk válaszát várom!
2008. nov. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogszabályzó!

És később majd a szép fogak.

2008. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 yuda ***** válasza:
100%
természetesen egyénenként változó-engem pl. nem zavar,ha nem túlságosan feltűnő /kicsi szabálytalanság mindenkinél van/-de a fogszabályzó sem zavar,hiszen csak egy határozott ideig van-utána meg csodaszép!
2008. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A páromba -sok egyéb más mellett- a fogszabályozója miatt szerettem bele!

Úgy hord, mint ha ékszer lenne! Egy fiút sem zavar szerintem:)

2008. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Fogszabalyzo! Aztan egy hollywoodi mosoly! Fel, 1 evet szerintem meger!
2008. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sajna nagyon kevesen vannak akinek megvan egy év alatt, fél év szinte nincs. Nekem összesen Két és fél évet lesz fent, még visszavan kb. 1,75 év :D
2008. nov. 22. 08:54
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Hát nekem minimálisan,de a 2 első fogam elölrébb áll,mint a többi!Csak oldalról látszik,de nem túl feltűnő...Gondolkoztam fogszabályzón,de azt mondták az orvosok,hogy 2 ép fogamat ki kellene húzni, így inkább csálé fogak!:)
2008. dec. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%
szia! mindenféleképpen fogszabályzó!:D kibirod azt a 2 évet , utánna pedig gyönyörű fogsor:)
2009. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

most itt mindenki mondja hogy fogszabi ide ,fogszabi oda ,és persze ha időt lehetne pörgetni mindenki felrakatná ,de meg kell élni tartással és méltósággal azt a pár évet, és ha kikezdenek vele akkor nagyon önbizalomromboló tud lennni


na és azóta már gondolom levették

király lehet neked :D

2012. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy Diuska1 válasza:
Nekem is előrébb áll az első két fogam a többinél, de nekem megért annyit, hogy kihúzassam két egészséges fogamat, persze 4 évet filóztam rajta. Üdv!
2012. szept. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!