Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tanácsok fogápolásra?

Tanácsok fogápolásra?

Figyelt kérdés

Elvagyok keseredve. Minden nap reggel este fogat mosok.

Ezenkívül, ahanyszor elmegyek otthonrol.

Megis romlanak.

A felso fogsorom bal oldalan lévő utolso fogat mar 17 eves koromban kikellett huzni.

A szemfogam melletti fogamat szinten bal oldal 3 eve. Most 25 vagyok.

A jobb oldalon utolso elottit most kell kihuzni.

Es a bal oldalon, a mar kihuzott mellettit is most.

Egyik naprol a nasikra letort. Semmi jelet nem mutatta hogy rossz.

Nem fajt, nem volt rajta lyuk...

Szornyen erzem magam. Nem vagyok egy csúnya arcú lány,de így...

Jo nem latszik.... Szerencsem van hogy nincs szeles szám. De en undoritonak erzem magam.

Vakaki egyáltalán nem mos fogat megse romlanak el.

Ez van... Nekem igy 4 fog mínusz... Penzem nincsen implantátumra...

Ezert ugy gondolom ez meg nem a vilagvege... Megszokom..

Szereznem megorizni a tobbi fogam... Azon leszek..

Szóval nem keseregni jottem, hanem tanacsokat kerni, es tapasztalaitokat szeretnem megkerdezni.

Minden erdekel.. Kinek milyen fogrem valt be, elektromos fogkefe jobb-e, szajviz (ezt eddig nem hasznaltam), hogy tudnam oket feherebbe tenni....

Minden erdekel. Foleg akik ilyen cipoben jartak mint en... Hogy sikerult a tobbi fogukat megovni...!

Nagyon koszonom elore is a vakaszokat!



2020. febr. 27. 03:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Telorol gepeltem, ezert a sok hiba! Bocsi

ui. :ezentul havi rendszeresseggel megyek ellenoriztetni, gaz es tulzas, a korzeti ram szolhat?

2020. febr. 27. 03:37
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Többen esküsznek a kókuszolajra, de a fogkrémgyártók ócsárolják

[link]

[link]

2020. febr. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
én kókuszolajat keverek szódabikarbónával, és azzal mosom a fogamat. fehérebb és azóta kevesebbet vérzik a foginyem is.
2020. febr. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Hiába mosod állandóan, a fogak nem ettől rosszak vagy jók. Ez genetika. Erre nincs semmiféle megoldás. És ilyen szódabikarbóna meg ilyen hülyeségeket felejtsd el.

Használj inkább fogselymet és jó minőségű fogkrémet és szájöblögetőt.

2020. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy módon lehet kideríteni, hogy valóban jól mosol-e fogat: a gyógyszertárban veszel plakkfestő tablettát (vagy oldatot, ami éppen van). Fogmosás után használd és gyönyörűen megfesti, hogy hol hagytad ott a lepedéket. Van olyan fajta plakkfestő, ami a friss lepedéket rózsaszínre, a régit kékre festi. És ne csak a külső részeket nézd, hanem a belső oldalon és a hátsó fogakat is.

A jó fogmosás lényege, hogy a lerakódott lepedéket a fog teljes felületéről távolítsuk el. Ahol nincs letakarítva, ott lesz a probléma is. Ehhez a fogkefén kívül a legfontosabb a fogselyem használata.

Ezt olvasd el a témában: [link]

2020. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos fogkefe/nem kell drága, az olcsóbb is jó/, jó fogkrém, szájöblítő, fogselyem, minden étkezés után fogmosás, 3 havonta a fogkövet le kell szedetni.
2020. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!