Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyiben befolyásolja foghúzá...

Mennyiben befolyásolja foghúzás hídfeltételt?

Figyelt kérdés

Hiányzik örökletesen a 2 kettesem, amit most híddal/koronával fognak pótolni (majdnem egy évig fogszabival alakították ki a helyet neki, implantációt teljesen elvetette a szájsebész, akivel konzultáltam).


Viszont most a jobb felő hetesemet ki kell húzni, gyökérkezelve volt már, de most annyira "széttört", hogy menthetetlen... Én teljesen magamba zuhantam, hogy emiatt most a korona se fog felkerülni,annyi éve küszködöm a fogaimmal, sajnos örököltem a rossz minőségű fogazatot, akármennyire ápolom, odafigyelek, stb,mennek tönkre a fogaim,pedig 21 éves vagyok :(


Ugye nem fog borulni emiatt az egész? Reggel óta sírdogálok folyamatosan, annyira elegem van az egészből és már unom, hogy csúnya a mosolyom, gátlásos vagyok :((



2020. febr. 27. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, miért is befolyásolná a kettő egymást? Elég messze vannak. Persze majd a húzott 7-es helyére is kell valami, de a már elkészült hidat attól még érdemes beragasztani. Maximum az merülhetne fel, hogy közösen , egyben elkészített híddal pótolják őket, ha szomszédosak vagy közeliek lennének.
2020. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!