Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szentkirályi utcai szájsebésze...

Szentkirályi utcai szájsebészet, bölcsességfog kiműtés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Semmelweis szájsebészetén időpontot kérni a bölcsességfogaim csontból való kiműtésére. Megmondom őszintén, kicsit megijedtem mert nagyon fiatal orvosokhoz kerültem és félek hogy esetleg nincs elég rutinuk, ott a csontba azért elég sok ideg van, viszont sajnos magánnál iszonyat drága lenne mind a négyet kiszedetni. Van valakinek innen tapasztalata?
2020. márc. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

A Szentkirályi egy sürgősségi fogászat, ahol többnyire a kezdő orvosjelöltek gyakorolnak a mit sem sejtő és kiszolgáltatott pácienseken.

Ha nem akarsz szenvedni, akkor maszeknál altatásban végeztessed el.

Ha sajnálod rá a pénzt, akkor megszenveded még hosszú ideig jóval utána is.


(Gondolom, hogy egy nyomi okostelóra nem sajnálnád a manit.)

2020. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel tisztaban voltam, koszi az abszolut hasznalhatatlan valaszt, igazabol arra voltam kivancsi hogy kinek milyen tapasztalata van vele. Nem penzsajnalasrol van szo, egyszeruen nincs ra keret fogszabalyozas elott, a negy kiszedetese annyiba kerulne mar mint egy fogszabalyozo keszulek. A rosszindulatu feltetelezeseket meg tartsuk mar meg magunknak legyszi:)
2020. márc. 2. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem magánorvos mütötte ki, utána hónapokat szenvedtem.

Más ügyben voltam korábban a klinikán, és szidom magam, h nem náluk müttettem..

Lehet h fiatalok, de napi többet megcsinálnak ilyen műtétekből, és nem utolsó sorban ott mindig van valaki, ha műtét után valami gond lenne.

Velem mindig nagyon kedvesek voltak.

De hangsúlyozom bölcsfogat még nem műttettem náluk, más okból jártam ott,de tökéletesen megbíznék bennük és mondom, az én példám mutatja h csillárokat elkérő magán orvos beavatkozása után is lehet gond.

Szoval egy pont a klinikának.

2020. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem ott műtötték ki anno, nem gyanornok volt az illető és így is rossz volt, szóval ez nem csak a dokitól függ. De túlélhető, engem nemnengedtek haza még fél óráig, nehogy gond legyen, rendesek voltak.
2020. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, meddig tartotz neked mire minden helyrejött?
2020. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem a teljes gyógyulás majdnem 2 hónap volt, 1 hét szájzár ebből, mondjuk fájt kb. 2 hétig, csak utána még azért érzékeny volt még.
2020. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!