Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog egyre nyomja a...

Bölcsességfog egyre nyomja a fogsoromat, de nem nő k, néha nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Láthatóan összetolta az elejét.
2020. márc. 3. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mit tegyel...? Szerintem aldozz 12 fekete kecsket holdtoltekor a keresztuton 12 szuzlany hajtincset egetve 12 fekete gyertya folott.


Ha esetleg maradt nemi jozan eszed, akkor meg menj szajsebeszetre, ahol kimutik.

2020. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oda beutaló kell, 3 éve húzom
2020. márc. 3. 08:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hm, én magánhoz 2 héten belül kaptam, beutaló sem kell
2020. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magán szájsebészeten 3 nappal későbbre kaptam időpontot,előtte napon beugrottam röntgenre oda!

Ha 3 éve húzod az egész procedúrát akkor ne csodálkozz hogy egyre inkább nyomja a fogakat.

Attól mert nem foglalkozol vele a bölcsességfog folyamatosan nő(ne)! Ami az útjában van azt bizony tolja-nyomja!

2020. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos magától ez nem fog elmúlni és egyre jobban fog fájni. Menj el a körzeti fogorvosodhoz, ő ad beutalót szájsebészetre.
2020. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!