Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ideiglenes korona ami...

Az ideiglenes korona ami rajtam van nem pont ugyanolyan lesz mint a végleges, ugye?

Figyelt kérdés
Legalábbis remélem nem, mert ami most fent van az hosszabbnak tűnik, mint amilyen volt a fogam azelőtt és így nem túl esztétikus. Habár az illeszkedésnél is látok kis problémát.

2020. márc. 4. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak szépnek kell lenni, ha jól vette le a mintát a fogorvos és ügyes a fogtechnikus, ideiglenes nekem is ronda volt.
2020. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Meg olyan nagynak érzem, masszívnak, durungnak kicsit.
2020. márc. 4. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ideiglenesen konkrétan láttam, hogy műfog :) A végleges teljesen természetes. Volt próba is. És ami nem tetszett, azon még lehetett változtatni.

Egyébként először nagyon fura. Úgy éreztem, hogy nagyon nagy, hogy valami idegen test van a számban. De aztán megszoktam és csak nekem volt fura, mások észre se vették, hogy nem igazi.

2020. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg most hogy kiöblögettem el kezdett lüktetni a fogamnál, fáj is. Gondolom némi fájdalom normális köszörülés után, habár ez már nem enyhe fájdalom. Tükörben megnéztem és az íny körülötte piros.
2020. márc. 4. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván azért ideiglenes, mert egy rendes koronát kidolgozni hosszabb idő, addig raknak fel valamit ideiglenesen.
2020. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 10es skálán 1 a teljesen élethű, 10 a messziről ordító ócska mű az én ideiglenesen 10 volt, a cirkon korona amit utánna kaptam 8
2020. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Gengigel gél ínyedre és naponta 5-ször kend be, gyorsan leviszi a gyulladást. Puha fogkefével, alaposan moss fogat minden étkezés után, híd alatt Superfloss fogselyemmel tudod tisztítani.
2020. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!