Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok! Két éve van fent...

Fogszabisok! Két éve van fent a fogszabályzóm. Szeretném ha vége lenne. Saját felelősségre persze- kérhetem ezt? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Besokalltam.Lépésenként jutottam el ide, sajnos lelkileg is megvisel már ez az állapot- mert pl.más fogászati dolgot addig nem tudnak elvégezni, amig le nem kerül.( fogbeültetésre korona,stb.)Már majdnem jó- elvileg,-mert még mindig van meglepetés, de pl. elengedi a füle mellett a kéréseimet a drnő..és úgy tűnik mintha rosszabbodna, pl jobb oldalon elöl szűkebb lett a fogivem és l.szarja....stb.Szóval itt véget vetnék, amig lehet?

2020. márc. 8. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

Mi a fenébol gondolod hogy NEM lehet????

Azt csinalsz amit akarsz ez a te dontesed.

Ha nem bizol a dokidban akkor menj masikhoz. Hogy a francba lehet valaki ennyire életképtelen????

2020. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!