Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogászati rendelők nyitvatar...

A fogászati rendelők nyitvatartása változik a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Március 16.-ára van időpontom, azonban hétvégén nem érem már el őket, korábban meg azért nem gondoltam erre, mert ugyebár ma, péntek este jelentettek be több megszorító intézkedést. Vagy butaság erre gondolnom, hogy bezárnának?

2020. márc. 13. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem 26-ára vanbidőpont... de esélytelennek tartom. Lehet el se megyek, mert már elég nagy a kockázata hogy valaki fertőzött járt előttem.


Vagy a doki is lehet lappangó.

2020. márc. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lesz, hogy reggel felhívom őket, és értelemszerűen nem megyek, ha nem veszik fel.
2020. márc. 14. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Rendelés lesz, de csak a sürgős eseteket látják el (fogfájás, baleset, gennyes fog...)

2020. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, reméltem, hogy valahol meg lesz írva!

Egy fogszabályzással nem számítok rendkívüli esetnek.. Akkor maradok ugyanúgy otthom.

2020. márc. 15. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak az alapellátásra vonatkozik (körzeti fogorvos), a szakrendelésekre, mint amilyen a fogszabályzás tudtommal nem. Ettől függetlenül lehet hogy átütemezik az időpontokat, úgy hogy minél kevesebben legyenek a váróban. Szerintem holnap hívd fel őket.
2020. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal ők nem csak szakrendelés, ezért is vagyok összekavarodva. Mindenesetre ígyis felkelek korán, szóval mindenképp hívni megkeresem őket.
2020. márc. 15. 21:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Hívni nélkül akartam.
2020. márc. 15. 21:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket. Csak ügyelet van, és extrémebb eseteket fogadnak előre leegyeztetett időpontban.
2020. márc. 16. 12:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi az infót
2020. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!