Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Attól, hogy van a koronavírus...

Attól, hogy van a koronavírus hisztéria, még ellátnak a fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Nem akarok beállni a hülye kérdések sorába, de hallottam olyat, hogy csak a sürgősségi eseteket.


Másrészről én az iskola bezárást indokoltnak tartom, mert ott hetente vannak ilyen betegségek, ha oda bekerül, elkapja másik 200, tanárok, családtagok. Kórháznál nagyobb fertő.

2. A magyar lakosság nem tud kezet mosni, wc után sem, de lisztet spájzolni igen. Taknyos letüszögött kézzel hozzányúl mindenhez. Azt hittem, csak a családom ilyen, de huhetetlen ez a 21. században. Így nem csak koronát, hanem influenzát, mindn elkapnak.


Viszont az élet nem áll meg és májusig nem tudok várni a fogammal.


2020. márc. 14. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden fogorvos egyénileg dönt arról, hogy mit tesz, igen vannak helyek, ahol csak sürgős eseteket látnak el, míg máshol ugyanúgy folytatódik az ellátás. Személyesen kéne utánajárnod, hogy a te orvosoddal mi a helyzet.
2020. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hagyom a francba egy ideig, úgy döntöttem. Itt még az állatorvos is csak sürgős eseteketnfogad, nem mintha az állatok terjesztenék ezt a kornavírust.


Igazából nagyon gáz ez a helyzet, ezzel pont az ellenkezőjét érik el... Felesleges pánikkeltés.

2020. márc. 14. 15:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma kaptuk a hírt, hogy a fogászati alapellátásban (körzeti fogorvos) csak a sürgős eseteket látják el. [link]
2020. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!