Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van az, hogy van amikor...

Mitől van az, hogy van amikor napokig nem fáj a fogam, majd elkezd pár óráig és utána megint semmi? Van amikor több fog is fáj különböző helyeken, de van hogy napokig semmi. Mi a fene lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. márc. 18. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem tette tönkre teljesen a gyökereket a gyulladás.

Csalóka, mert ha nem fáj, nem megy el az ember dokihoz, mert á nem is olyan rossz.

2020. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy se tudsz dokihoz elmenni sajnos....
2020. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem arcureg? Es csak kisugarzik? Megfazasnal (nem Korona) es menstruacio alatt is elofordul erzekenyseg.
2020. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az arcüregnek semmi baja ( voltam röntgenen), és nem mensinél jelentkeznek ezek a panaszok. Össze-vissza vannak a fájdalmak, van amikor egy hétig semmi utána hol ez a fog..hol az a fog..és az a baj,hogy egyik orvos sem lát semmit a fogröntgenen...Már ők is tanácstalanok. én meg végképp mert a fogaim meg fájnak.. ( 2 és fél éve vagyok így orvostól orvosig járunk).
2020. márc. 18. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez érdekes... mikor letört egy fogam és ráment a gyökerére, akkor nekem volt ilyen, sokszor hetekig nem fájt, vagy csak random egy órát napközben és se előtte se utána (aztán végül berobbant annyira hogy semmilyen fájdalomcsillapító nem használt), de egy ilyet - törést, gyökeret, lyukas fogat - a kezdetektől làtni lehetett volna kivizsgáláson, csak ugye próbáltam húzni.


Szóval a kommented alapján ez nálad nem állhat fent.

Nem lehet magával az állkapcsoddal valami? Esetleg nyirokcsomók? Az is sugározhat ki. Fül-orr-gégészt esetleg meg lehet próbálni, ha újra lesz normál ellátás.

2020. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!