Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben van olyan magán...

Debrecenben van olyan magán fogorvosi rendelő vagy tb-st amelyik fogad nem sürgős betegeket is?

Figyelt kérdés
Az egyik fogam kezd elszuvasodni, ma vettem észre. Nem szeretném megvárni azt míg nem fog rosszbbodni a helyzet. Tudtok esetleg itt vagy a közelben olyat ami még a közeljövőben fogadni is tud?

2020. márc. 19. 21:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nincs. Fogtömés sajnos nem sürgösségi ellátás. Vagy kihúzatod vagy türelemmel vársz míg csillapodik a helyzet.
2020. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Sehol nincs ilyen rendelő. Nem tudná elszámolni a kezelést, mivel már büntetik a nem sürgős esetek ellátását. Ez vonatkozik a magánrendelőkre és a neakos szak és alapellátásra is.
2020. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
32%

Vagyis igazából a fogtömés is sürgősségi ellátásnak minősül, mert ha nem lenne koronavírus akkor ügyelet alatt is betömik a fogadat, ha annyira fáj. Mert az ügyeletek alatt: lásd: ünnepnapok, hétvége - csak sürgősségi eseteket fogadnak.


Ez most kicsit változott. Olyan kezeléseket, amelyhez víz kell nem csinálnak.

2020. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Nem csak Debrecenben, hanem sehol sincs.
2020. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Na tedd fel az egészet, mert csak hajtogatod, hogy "Felteszem az egészet" de nem látjuk?
2020. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

55-ös itt is jelen vagy? Tömöget egy asszisztenst állítólag és mindjárt fogorvos és tisztifőorvos lett belőle.


Ez sajnos nem sürgős ellátás és a tömést nem fogják megcsinálni, max. ha visítasz a fájdalomtól, szétrohadt, maximális esetben kihúzzák, de inkább gyógyszert adnak.

2020. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Egy percet kérek, de szerintem már neten is megtalálható a hivatalos oldalakon, de ez hamarabb megvan. Akkor lett kiküldve 5 perce, azért olyan formában osztottam meg itt. Dokumentumot nem tudok feltölteni, képernyőfotó lesz. Aztnhsized hamisítottam?
2020. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Ezt írtam feljebb 67%-os. Hogy nem tömnek. :) De kihúzzák, ha olyan. De mivel csak most kezd el szuvasodni, akkor gondolom még nem okoz fájdalmat..... :)
2020. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam, hogy a fogtömés nem sűrgős.. De itt látszik már, hogy te csak trollkodsz itt...
2020. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Mit trollkodok? A tisztifőorvos határozata az?? Te vagy valami nagyon buta


Ezt te írtad:


"Vagyis igazából a fogtömés is sürgősségi ellátásnak minősül"


Arra sem emlékszel, mit írsz. Annyira szánalmas vagy... Röhögni tudok rajtad!

2020. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!