Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok, most mi lesz...

Fogszabályzósok, most mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

Üdv! Gondolom más is jár hasonló cipőben. A járványhelyzet miatt a fogorvosom bezárta az egész rendelőjét. Szerencsére pont a bezárás előtt voltam kis idővel, így most még nem aggódom túlzottan.


De mi lesz ha 2-3 hónapig nem lesz rendelés? A fogszabályzó ér egyáltalán valamit, ha a havi kontroll alkalmával nem cserélik a gumikat és a drótot? Ti nem aggódtok az egészségetek miatt?



2020. márc. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Ez szívás. Tovább kell majd fogszabit hordanod ezután. Sajnos nem tudsz mit tenni. Bár nem értem miért kockázatos a fogszabi állítás. Ha védőfelszerelesbe van a doki és nem betegen mész akkor nem lehet probléma.
2020. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Épp az a baj, hogy nem lehet tudni ki beteg és ki nem, tünetmentesen is fertőzhet.
2020. márc. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

“Ha védőfelszerelésbe van a doki”

Nincs védőfelszerelés. Nincs. Nem kapható.

2020. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Uhh, én most mentem volna, de egyelőre nem szólt az orvos, hogy lemondaná, szóval holnap rákérdezek. Valószínűleg most egy-két állítás kimarad. Nem okozhat nagy gondot, nekem nem cserélik minden állításnál a drótot egyébként sem. Volt olyan, hogy a gumi is maradt még egy hónapig. Én nem aggódok (lehet, hogy kéne?), szeretem hordani és egyébként sem hiszem, hogy lenne ebből probléma azon kívül, hogy nyilván így tolódik a levétel időpontja is
2020. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!