Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olcsó fogorvos? Állami fogorvo...

Olcsó fogorvos? Állami fogorvos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kérdésemet elég érthetetlenül fogalmaztam meg, bocsánat. 19 éves lány vagyok és esti érettségire járok 11.-be. Nekem és a szüleimnek nincsen sok pénzünk ahhoz hogy maszek fogorvoshoz tudjam menni de az államitól nagyon félek, viszont ha nincs más akkor nyilván maradnék az államinál. Tudtok Győrben olyat aki állami és nem kakilja le az embereket/jó a munkája?

Államinál mennyit kéne fizetnem? 🥺

Sokmindenre szükségem lenne...



#drága #olcsó #fog #szomorú fogorvos
2020. márc. 23. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most semmilyen nincs, a vírushelyzetre való tekintettel csak a sürgősségi beavatkozásokat végzik el mindenhol.
2020. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen agyalnod.

A fogmegtartó kezelések ingyenesek államin amúgy, pl tömés, gyökérkezelés ...

2020. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A masik meg hogy hiaba tudnak olyat, aki állami, a te körzetesedhez kell menned. Persze megkérdezhetsz mast,hogy atvesz-e, az egy procedúra.
2020. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1) Ha állami fogorvoshoz mész, oda kell menned, ahova a lakcímed szerint tartozol.


2) A magyar állami fogorvosi ellátás nagyon bőkezű, lényegében csak fogpótlásért meg fogszabályozásért kell fizetned.

2020. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és:


3) Majd a koronavírus lecsengése utána menjél csak! Most csak sürgősségi ellátás van országszerte.

2020. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!