Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört, lyukas fog. Ha bele...

Letört, lyukas fog. Ha bele megy valami iszonyatosan fáj. Most is. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Félő, hogy a vírus miatt nem fogják meg nézni, esetlegesen betömni. Kb 4 napja van így.
2020. márc. 24. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha letört foglalkoznak vele. - Kihúzzák
2020. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt. Holnapot kilőtte a magánfogász.


Szerencsére nekem nem fáj magától. Ha belemegy valami akkor kipiszkálom DMes kaparóval.


Ha hideg cucc megy bele akkor visítok.


Majd megszokod, megtanulsz vele együtt élni és talán csiszolódik is. Nekem tuti jobb lett. Akkor fájt nagyon mikor betört a lyuknál.

2020. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Enni sem tudok szinte mert hiába aztán kipiszkálom, ugyanúgy fáj.. Én nem szeretnék így napokat szenvedni vele 🥺
2020. márc. 24. 23:42
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Akkor ki kell húzni. Fúrni nem fogják.


Majd írd meg légyszi mit mondtak.

2020. márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben 👌
2020. márc. 24. 23:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyet simán kihúzták az SZTK-ban, meg sem próbálták megmenteni, pedig akkor még nem volt vírus.
2020. márc. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nehogy kihúzasd, ha friss törés, nem évekkel ezelőtt történt akkor simán megmenthető a fog, még gyökérkezelés nélkül is. én tuti elküldeném a pics@ba ha a húzást erőltetné.
2020. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak, hogy jelenleg nem végeznek tömést meg egyéb dolgokat...
2020. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem is pont most, a koronavírus idején szart be egy jobb, hátsó alsó fogam. Múlthétig semmi baja nem volt az égvilágon, mindig azon az oldalon rágtam, de múlt pénteken pizza volt a vacsora, és a keményre sült részével ráharaptam erre a fogamra. Belenyilalt a fájdalom, azonnal abba is hagytam az evést, elmentem megnézni a tükörbe,és nem látam semmit. Aztán asszem szombaton kitört belőle egy pici darab ami kicsit fájt de nem foglalkoztam vele mert nem volt feltűnő. Viszont ma éppen hamburgert zabáltam, de megéreztem benne valami keményet. Azonnal köptem is ki mert tudtam hogy ez a fogam lesz, és éreztem is a nyelvemmel hogy hiányzik a fogam nagy része. Elrohantam megnézni a tükörbe, és nem tudom hogy mondjam el. Ugye a hátsó fogaknak 4 ilyen...része van...nem tudom elmagyarázni. Szóval nekem a fogam negyede szószerint letört. Nagyon félek, hogy ezzel már nem tudzzelmit kezdeni 😣😣😣

Nagyon félek a fogorvostól, de most mégis azt kívánom, bárcsak ne lenne ez a vírus, és akkor is ha minden zsebpénzemet oda kellene adnom értt,megcsináltatnám a fogaimat...

Ez egyébként ha jól tudom tejfog, szóval nem is paráznék vele,DE! Elmentunk panoráma röngtent csináltatni pár hónapja és valószinűleg ez a fog nekem maradandó😣😣😣

2020. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! És fáj?
2020. márc. 31. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!