Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Van olyan magán fogorvos Győrben aki a kialakult helyzet ellenére az akut eseteket ellátja? ( Borzasztóan fáj a fogam, lüktet tőle az egész agyam is, és semmilyen fájdalomcsillapító nem segít)

márc. 26. 21:21  Privát üzenet  

A válasz
Wonny nevű felhasználó válasza:

Fogat húznak csak, úgy tudom! A fog fájás az sűrgősségi esetnek számít.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Arra ébredtem hogy a tegnap kiidegelt fogam most elkezdett fajni. De nem elviselhetetlen csak erzem. Vehetek be most éhgyomorra cataflamot?
Ez Normális? El fog múlni a fájdalom?
Túl vagyok négy bölcsességfog kihúzásán. Még szeptember előtt történt, ebből kettőt vágtak. Jobb alsó hetes fogam szüntelenül fáj. Fogam életemben nem fájt. Valamit csinálnak vele?
Bölcsességfog eltávolítás után napi kétszeri Flectort írt fel az orvos, de éjszaka vehetek be pl. Nurofent, ha nagyon fáj?
A fogorvos azt mondta, fájó, gyulladt ínyre (ínygyulladás) felesleges fájdalomcsillapítót (paracetamolt) szedni, mert úgy sem hat. Miért? Miért nem hat a fájdalomcsillapító ínyfajdalmakra?
Fogfájás kibírása?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!