Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül körülbelül...

Mennyibe kerül körülbelül alsó-felső fogsór pótlás koronával? Illetve híddal?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mire kész a fogsór? Az első alkalomtól az utolsóig kb mennyi idő ha húzni is kell? Hónapok vagy hetek?

2020. márc. 27. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hetek. Olyan másfél milla. Ha nem lesz fogpótlás.

De közben is kapsz ideiglenest, ha előröl kell húzni.

2020. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milliók, de most senki se fogja neked megcsinalni
2020. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgokkal küzdök.

Olcsó korona fém-műanyag az olcsóbb dokinál húszezer.De nem csinálja meg mert "nem éri meg"húzassam ki!De ez csak a korona.A csapos felépítés alá az változó.Vidéken a fémkerámia 30E.

Vagy felépítik a fogat,megmenthető fogakat és azokat híddal akkor pár száz ezer.Itt dől el minden.

Ha húzni is kell és nincs elegendő csont akkor azonnali implanttal egy héten belül.850ezer.De az ilyen dokit nagy erejű lámpával kell keresni.

Minden személyesen derül ki amikor megtekinti a pácienst és a röntgenjét is.

Egyfázisú egyrészes három-öt nap múlva megterhelős,sőt az nap már kap ideiglenes koronát,ezeket még össze is kötik a megmenthető fogakkal.

Ha a szakértő kétfázisú gyógyulós és csontpótló műtétes akkor akár fél év és milliók.Sajnos a rokonomnak is felszívódott a csontpótló és másodszorra is pótolni kellett.Én ezt csak a lehúzós implantnak hívom.

Ez a legjobb a világon a svéd szuperimplant.5-6millió a felső alsó.Ha olcsó akkor 3-3,5millió.

Egyfázisú implantokkal ha nincs csont akkor Bp.en: 1,3 mill egy állkapocs 8-10-12 implanttal de valahol ua.akciósan :D 1,98mill.Lenn vidéken tökugyanez 850ezer- 1,1mill/állkapocs.Ha nagyon nincsen még erre sem csont akkor mini implantokkal rögzített patentos fogsor ami szintén vidéken olcsóbb.50ezer egy mini implant és abból kell alulra minimum 2 vagy 4,felülre minimum 4+a fogsorok.

Budapesten az egyrészes egyfázisúra nekem 130at mondtak darabjára személyesen,interneten vidéken 97-105ezer olvastam.Ezekre még utána plusz a korona.Bár valahol beleszámítják a kompozit műanyag hidat.

Fém körívvel az valami 700ezer plussz.

Bp.en kétfázisúval akciósan 1,7mill 6implanton wgy 12tagú.

Alsó 10 tagú 1,5mill.

Személyesen egy doki 140ezret mondott kétrészes semadosra.

Vidéken 65ezerért is olvastam beültetést de 55ezer a felépítmény,szóval 110 valahol a kétrészes.

Van azonnali beültetés valahol Debrecen környékén olyan 75ezerért.Ezt az egyet találtam de ha rászámítjuk a koronát Ugyanúgy 100ezer per fog.

Jó esetben ha van elég fog 2-4 implanttal is megoldják.

Árajánlatot kell kérni.

2020. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felső fogsor csak másfél milla.

Tudom szakadt meg minden,de munkás autót lehet venni 50-80ezerét 100ért már elég tűrhetőt kapsz a használtautópiacon.

30-60 darab ilyen autót vehetsz az árából.

Somogyban,Zalában 1-1,5 millióért tanyát 100-200m2 házzal.

2020. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!