Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy működik a fogszabályzó...

Hogy működik a fogszabályzó kontroll nélkül?

Figyelt kérdés

Üdv!


Decemberben került fel a fogszabályzóm, alsó ívre pedig januárban.


A fogorvos azt mondta, hogy legkésőbb 6 hetenként menjek kontrollra.


30 éves vagyok, de nagyon látványosan látszik már most is, pedig nem volt vészes szerintem. Most még lazítja a fogakat, mert egymásra voltak torlódva, a bölcsességfogak, valamint a helyhiány miatt.


A kérdésem: lassan közeledek ahhoz, hogy nem voltam 6 hete, mert a járvány miatt bezárt. Akkor gyakorlatilag nagyon nem is fog használni semmit? Vagy ettől független is hasznos, mert nekem még most került fel?


Egyébként szerintetek mikor lehet egyáltalán menni majd fogorvoshoz újra? ..



2020. márc. 30. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, de én is tartok tőle, hogy több hónappal elhúzódik így a kezelés. :( Nem véletlenül találták ki a 6 hetes kontrollt. Ha nem cserélnek ívet, stb. akkor az valószínű, hogy lassítja a folyamatot. Reméljük, hogy nem ront rajta.

Szívás az egész. Tíz évet gondolkodtam, hogy felrakassam-e. Decemberben végre felkerült, erre most ez van.

Remélem június-július körül már mehetünk.

2020. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én fogszabályzós voltam, és nem fog történni semmi. Van oszt kész. A fogaid úgymaradnk. Aztán mész, és meghúzzák, fáj, majd megint abbahagyja és van oszt kész. Nem lesz se haszna se hátránya. szerintem kb 2 hónap múlva :(((
2020. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!