Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdiek! Sürgős fogászati...

Érdiek! Sürgős fogászati ellatásra hova menjek?

Figyelt kérdés

Ami az sztk honlapján vannak megadva címek azok magánrendelők én úgy vettem ki. Fizetni kell vagy hogy van ez?

Csak mert most nincs feles több tízezrem sajnos így, hogy ki tudja meddigg tart ez a helyzet.


2020. márc. 31. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az összes fogorvos csak sűrgős esetben húzhat, mást nem csinálhat. Akár maszek, akár SZTK.
2020. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. De az sztkba most nincs fogászat. Ki van írva a weboldalra,hogy sürgős esetben melyik címekre lehet menni. És azok magán rendelők én úgy gondolom.
2020. márc. 31. 09:53
 3/7 Hellmano ***** válasza:
Mivel csak húzhatnak fogat így a magán sem drága ott is kihúzzák pár ezer forintért, nekem volt egy plusz fogam, amit kihúzattam maszeknál 5 ezer forintba került 3 éve, pedig még eléggé az elit teteje volt az a fogászat, ahol voltam!
2020. márc. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érden nem vagyok járatos, de... hívd fel őket telón és kérdezd meg mi az ábra (fogadnak-e az adott problémával és mennyiért csinálják meg). Most csak sürgősségi ellátás lesz (húzás v. halaszthatatlan fogmegtartó kezelés).
2020. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én 24ezert ft-ot láttam a bölcsességfog kihúzasra.
2020. márc. 31. 12:11
 6/7 Hellmano ***** válasza:
Bölcsességfog húzás az drága, mivel az veszélyes kategória. Nekem volt egy pluszfogam, ami a 33. fogam volt és oldalt nőtt ki hátul a 6-os és 7-es között. Nem zavart, amúgy semmibe és nem is rongálta a többi fogam jól el volt ott 30x évig, de végül kihúzattam. Az került 5 ezer pénzbe 3 éve.
2020. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted h a bölcsességfog húzás veszélyes kategória?
2020. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!